Size En Yakın OSGB

3000'den fazla Ortal Sağlık ve Güvenlik Birimi olan ülkemizde, OSGB'nin işyerinizin yakınında olması değil, size verilen desteğin kaliteli olması ve müşteri asistanınızın sizinle aynı dili konuşması çok önemlidir.

İSG Ekiplerinin Oluşturulması

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti

İş sağlığı ve güvenliği, şirketinizde işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı tarafından verilen hizmet doğrultusunda oluşturulan bir yapıdır. Dolayısıyla hizmet sektörü'nün dinamiklerini barındırır. Bir ürün değil, hizmet alışverişi olduğu için kalite genellikle ilişki temellidir. İSG bir ekip işidir ve ekibimizi doğru ve birlikte çalışmaktan zevk aldığınız bir iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimiyle kurmak başarı için temel bir gereksinimdir.

Özden OSGB'nin Sistemi

2005 yılından beri iş güvenliği danışmanlığı ve 2012 yılından bu yana osgb hizmet veren Özden OSGB olarak, zamanla işe alım ve yönetim süreçlerimizi mükemmelleştirdik. Çok aşamalı işe alma ve yerleştirme sürecimizle firmanıza, yaptığınız işe ve size en uygun adayları buluyor ve hizmet sırasında yaşanan aksilikleri uzman destek ekibimizle anında çözüyoruz. OSGB'ler arasında ofiste bulunan destek ekibi en geniş olan ve her 10 saha personelinin yöneticisi olarak bir koordinatör bulunduran tek OSGB'yiz.

Size En Yakın OSGB

Hizmet aldığını iş sağlığı ve güvenliği firmasının yakınlığı değil, müşteri hizmetlerinin kalitesi, alacağınız hizmetteki memnuniyetinizi belirleyecek etkendir. Özden OSGB olarak hiçbir isteğinizi sonuçsuz bırakmaz ve verdiğimiz ortalamanın çok üstündeki hizmetimizle, sadece yasal olarak belirlenen işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı hizmetlerini değil, çok daha fazlasını vererek sizin işinizi azaltırız. %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle geliştirdiğimiz iş süreçlerimiz yüzlerce dünya markası müşterimizle, uzun yıllarda oluşturduğumuz bir kalite göstergesidir.

İş Güvenliği Şakaya Gelmez
Gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız, siz de Türkiye'nin en başarılı OSGB'siyle çalışın.